Ödeme - Teslimat

Ödeme Bilgileri
Ödemelerinizi kredi kartı, havale-eft ve kapıda ödeme olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı ödemelerinizi kullanmakta olduğumuz  PayTR altyapısı sayesinde güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı ödemelerinde tüm banka kartları geçerlidir. 
Havale-Eft ile gerçekleştirdiğiniz siparişlerinizde Havale-Eft sırasında açıklama bölümüne sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayın. Bu işlem siparişinizin hazırlanma ve kargoya verilme sürecini hızlandıracaktır. 
Kapıda ödemelerinizi Kredi Kartı veya Nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimat 
Saat: 15:00 e kadar oluşturulan siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim etmeye çalışıyoruz Tedariği zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği iş günüdür. Siparişinizin kargoya teslimi sonunda takip bilgisi sms veya eposta olarak tarafınıza gönderilecektir. 
Siparişlerinizin sizlere en kısa zamanda ulaşabilmesi adına teslimat adresinizi doğru belirtmeye ve teslimat adresinizde bulunmaya özen gösteriniz. Teslimat adresinizi yanlış belirttiğinizi veya teslimat sırasında adresinizin değişeceğini öngörüyor iseniz siparişiniz kargoya teslim edilmeden müşteri temsilcine bildiriniz. 
Onaylanan siparişler en geç 2 gün (İş Günü) içerisinde Mng veya Aras Kargo  ile gönderim yapılacaktır. Teslimat bölgesi tüm Türkiye için geçerlidir